Transparent
Inloggen
Sluiten

Somalia verliest Copa Libertadores na strafschoppen

1 augustus 2002 09:53

Verslaggever: RvN

Voormalig Feyenoorder Somalia is er met zijn nieuwe ploeg S?o Caetano niet geslaagd om de Zuid-Amerikaanse versie van de Champions League, de Copa Libertadores, te winnen. Na de 0-1 uitzege verloor het thuis met 1-2. Doordat uitgespeelde doelpunten niet dubbel tellen in dit toernooi kwam het na verlenging aan op strafschoppen. Daarin bleken de Paraguayanen uiteindelijk te sterk. Somalia was een van de belangrijkste mensen in de afgelopen wedstrijden om de Copa Libertadores van S?o Caetano en kreeg dan ook veel aandacht. De lange Somalia vormde een uitstekend koppel met de A?lton.

Meer op




Tags

somalia libertadores caetano koppel lton paraguayanen verlenging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 101.664 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika borges bosz brands china cocu drugs dtk farioli flank haan heerenveen jong kraaij maduro middenveldert persie rusland rvp silva sobat socrates steijn timber trump utrecht valente venezuela wehave