Transparent
Inloggen
Sluiten

Keeperstalent Drommel kiest voor FC Twente

20 maart 2014 10:34

De 17-jarige Joel Drommel kiest voor een contract bij FC Twente, zo melden De Telegraaf en het Algemeen Dagblad. Feyenoord had ook nadrukkelijk belangstelling voor de jonge keeper van IJsselmeervogels net als de meeste andere Nederlandse topclubs. Hij wordt beschouwd als een van de grootste Nederlandse keeperstalenten ondanks dat hij pas drie jaar onder de lat staat.




Tags

drommel twente keeperstalent ijsselmeervogels keeperstalenten telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 57.376 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen bijlow bueno carranza eredivisie geertruida hadj hancko hartman hassel hwang igor ivanusec kuip middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read rkc smal stengs trauner ueda wellenreuther zerrouki