Transparent
Inloggen
Sluiten

Stadion zaterdag om 9.45 uur open voor laatste training

28 februari 2014 15:17 - Feyenoord.nl

Feyenoord werkt zaterdag vanaf 10.30 uur in De Kuip de afsluitende training af in de aanloop naar de Klassieker. Deze training is vrij toegankelijk voor supporters via de toegangspoorten 19, 20 en 21. Het stadion is vanaf 9.45 uur geopend. Feyenoord wijst alle bezoekers erop dat het niet toegestaan is om vuurwerk mee te nemen, zodat de selectie van trainer Ronald Koeman zich optimaal kan voorbereiden op de wedstrijd van aanstaande zondag. Bij de toegang tot het stadion zal worden gefouilleerd.

Feyenoord doet een beroep op alle supporters die de afsluitende training bezoeken op om de selectie enkel op positieve wijze te steunen.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

beroep gefouilleerd klassieker koeman kuip toegang toegangspoorten toegankelijk vuurwerk

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 66.057 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

benfica brentford bullaude candelaria carrillo hadj hancko hwang kokcu kraaij kuip marquis marseille meijer middenveldert moussa ngonge paixao peters slory smal socrates steijn stengs targhalline ueda valente vijver willykment zerrouki