Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Hanegem schuift Fraser naar voren als kandidaat

3 februari 2014 07:27

Willem van Hanegem stelt in zijn column in De Telegraaf dat hij het liefst Louis van Gaal aan het roer zou zien bij Feyenoord. Zijn komst acht hij echter niet haalbaar. Hij schuift daardoor de onervaren Henk Fraser naar voren. 'Ik geloof in de capaciteiten van trainer Fraser en hij is een echte Feyenoorder. Hij past bij Van Gastel en Van Bronckhorst. Er lopen genoeg ouderen bij Feyenoord rond om zo'n jong trio te helpen, als dat al nodig is.' Als Feyenoord dat niet wil, zou hij eerst voor Dick Advocaat gaan, al blijft een keuze voor Van Basten Van Hanegem intrigeren.




Tags

fraser hanegem advocaat basten bronckhorst capaciteiten column gaal gastel intrigeren jong ouderen roer telegraaf trio

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 44.284 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arsenal bodegom bosschaart bueno carranza eredivisie foto gimenez hadj hancko kloese milaan milambo milan moussa nac osman paixao pingel priske read redmond santigoal sauer slot speelberechtigd ueda var willykment