Transparent
Inloggen
Sluiten

Op 8 januari overleg over toelaten Feyenoord fans bij bekerklassieker

21 december 2013 09:18

Op 8 januari staat er groot overleg op het programma tussen de gemeenten, clubs en fans over het toelaten van uitfans bij de Klassieker. De burgemeester van Amsterdam liet weten serieus te willen kijken naar het toelaten van Feyenoord fans. "Ik wil daar graag samen met de Rotterdammers naar kijken, want voetbalfeesten zijn leuk als het echte feesten kunnen zijn. Dat doen we dus in gezamenlijkheid, lekker na de kerst. Deze kwartfinale is een mogelijkheid om hier weer eens naar te kijken. Ook op dit vlak geldt: ik wens iedereen het beste toe in 2014."

Meer: Telegraaf.nl




Tags

bekerklassieker feesten gezamenlijkheid klassieker telegraaf uitfans voetbalfeesten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 60.931 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afc anis antoni bournemouth brentford bueno cambuur djurgardens eredivisie hadj hartman heitinga jong kloese knvb kosugi kraaij kwalitatieve middenveldert milambo moussa oranje persie read sliti slot sparta targhalline wehave willykment