Transparent
Inloggen
Sluiten

Mulder maakt zich niet druk om komst Hahn

9 december 2013 18:24

Eerste doelman Erwin Mulder stelt zich niet druk te maken om de komst van Warner Hahn. 'Nee, daar ben ik niet van geschrokken. Hahn is pas 21 jaar en staat onder de lat van Jong Oranje. Het is voor Feyenoord heel interessant om zo'n jonge keeper transfervrij over te nemen. Ik moet gewoon zorgen dat ik zelf goed blijf presteren,' zo stelt hij in het Algemeen Dagblad.




Tags

hahn mulder erwin jong oranje warner

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 63.577 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bueno costa diarra doukoure gasiorowski hancko hartman huur jong kloese koni kraaij logan marktwaarde middenveldert milambo oranje pascal portugal reiziger smal sobat struijk valente vega verdonk wehave willykment yarek zeze