Transparent
Inloggen
Sluiten

Clasie langdurig behandeld aan rechtervoet

11 november 2013 12:25

Goal.com meldt dat Jordy Clasie zondagavond nog langdurig in De Kuip behandeld is aan zijn rechtervoet. De aanvoerder had aan het duel met AZ een pijnlijke rechtervoet overgehouden. Over de ernst van de kwetsuur en de eventuele gevolgen voor zijn Oranje-selectie was zondagavond nog niets bekend.




Tags

rechtervoet clasie kuip kwetsuur oranje overgehouden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.698 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd bosschaart burgers danall democratie grondwet hancko heerenveen hwang kraaij kruys macht middenveldert milambo oosten osman overheid peiling persie priske rechterlijke rotterdams slot sobat targhalline verkiezingen wetgeving willykment zerrouki