Transparent
Inloggen
Sluiten

Steun Feyenoord tegen Kuban Krasnodar!

27 augustus 2013 19:25 - Feyenoord.nl

Feyenoord moet aanstaande donderdag in De Kuip een 1-0 achterstand zien goed te maken tegen het Russische Kuban Krasnodar, om een plaats in de groepsfase van de Europa League veilig te stellen. De ploeg van trainer Ronald Koeman kan de steun van het legioen daar goed bij gebruiken. Wil jij erbij zijn tijdens de eerste Europese thuiswedstrijd van dit seizoen? Haal dan nu je kaarten in huis!

Voor de wedstrijd tegen Kuban Krasnodar geldt een vrije kaartverkoop. Er zijn nog kaarten beschikbaar vanaf € 28,50 per stuk. Steun jij Feyenoord donderdagavond in De Kuip? Bestel dan direct je kaarten via www.feyenoord.nl/tickets!

Seizoenkaarthouders hebben donderdag gratis toegang tot De Kuip. De aftrap van Feyenoord tegen Kuban Krasnodar is die dag om 21.00 uur.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

krasnodar kuban kuip aftrap bestel koeman legioen toegang

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 60.172 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

agyekum almelo andreev anis benita bueno cambuur danall djurgardens eredivisie givairo hadj hancko hartman heitinga heracles jong kloese kosugi kraaij middenveldert milambo moussa persie read sliti slot sparta targhalline wehave