Transparent
Inloggen
Sluiten

'Gesprekken Feyenoord en Spurs over samenwerking leiden tot niets'

14 augustus 2013 12:02

In De Limburger laat Ton Caanen weten namens Tottenham Hotspur op zoek te zijn naar een samenwerkingspartner in Nederland voor die club. De Spurs zou talenten in Nederland willen stallen. Caanen geeft aan daarvoor met Feyenoord en Roda JC gesproken te hebben. Uiteindelijk heeft hij de Spurs geadviseerd voor een samenwerking met Roda te gaan, dat advies heeft de Engelse club overgenomen. "Tottenham is op zoek naar clubs om jonge, talentvolle spelers te stallen die in Engeland weinig speeltijd zullen krijgen", aldus Caanen.




Tags

spurs caanen nederland roda stallen tottenham engeland limburger samenwerkingspartner ton

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 58.895 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

andreev bueno eredivisie hadj hancko hartman heerenveen hwang kloese koks marquis middenveldert milambo moder moussa paixao persie priske read rvc sauer sliti slot smal socrates stengs timber trauner ueda willykment