Transparent
Inloggen
Sluiten

Nelom: kan wel mee met het niveau

4 juni 2013 07:51

Miguel Nelom reist als bankzitter van Feyenoord vandaag mee met het Nederlands elftal naar Azië. De linksback krijgt het vertrouwen van Van Gaal en dat doet hem goed. "Het was in het begin even wennen, maar ik kon wel mee met het niveau. Ik ben erg blij dat ik de kans krijg om hier mee te doen en ik verwacht veel van de trip", aldus de verdediger een dag voor vertrek tegen NUsport.

"Het niveau is wel een stukje hoger dan bij Feyenoord, maar dat is wel normaal. Er zijn spelers van hoog niveau bij die ook in het buitenland spelen. Tot nu toe is het positief, ik hoop dat ik mijn debuut mag maken."

Meer: NUsport.nl




Tags

nelom azie bankzitter gaal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 97.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvalsspel acardipane ahmedhodzic arnesen bijlow consequent dtk grim heerenveen heitinga kloese kraaij nickname oplichter organisatorisch persie post rvp santigoal sarcasme socrates spelersmateriaal timber twente uitoefent verdedigd wehave wellenreuther wezenlijke willykment