Transparent
Inloggen
Sluiten

Neus De Vrij niet gebroken [update]

5 mei 2013 14:56

In tegenstelling tot eerdere berichten vanuit Den Haag blijkt de neus van Stefan de Vrij toch niet gebroken. De centrale verdediger kwam hardhandig in aanraking met een elleboog en moest vervolgens met een brancard van het veld. Uit de eerste diagnose kwamen vermoedens van een gebroken neus. De rij is vervolgens direct naar het ziekenhuis gebracht. Vervolgens kwamen de berichten dat het inderdaad om een gebroken neus zou gaan. Inmiddels wordt dat tegengesproken. De blessure aan zijn neus blijkt na uitgebreid onderzoek toch mee te vallen.




Tags

brancard diagnose elleboog hardhandig stefan vermoedens

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 87.216 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane borges generaal hadj ijskast kraaij larin leo middenveldert mittelstadt moussa navo nederland omschakeling oranje persie read rusland rvp santigoal sauer slory sobat steijn stuttgart timber ueda valente vfb wellenreuther