Transparent
Inloggen
Sluiten

Clasie vreest niet te ontkomen aan schouderoperatie

2 april 2013 07:59 - Telegraaf.nl

Jordy Clasie vreest dat hij na het EK van Jong Oranje in Israel niet ontkomt aan een operatie aan zijn schouder. Dat meldt De Telegraaf vandaag. Tegen Heerenveen schoot zijn schouder voor de vijfde keer dit seizoen uit de kom. Hij schoot ook snel weer terug, maar vervolgens was de middenvelder er behoorlijk misselijk van.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

clasie ontkomen schouder schouderoperatie heerenveen israel jong misselijk ontkomt oranje telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 66.964 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atalanta bos bueno citra diarra drukzetten dtk excelsior free gomez gouka hancko headliner jordan keuring kloese kraaij marseille middenveldert minteh paixao persie rvp smal socrates timber toure weghalen wehave willykment