Transparent
Inloggen
Sluiten

Guidetti: 'Koeman laat spelers geloven dat het op een andere manier ook kan'

30 maart 2013 08:36

Eind vorig seizoen leek John Guidetti de onmisbare spelers. Vervolgens deed Feyenoord het zonder problemen in de slotfase zonder de Zweedse spits. De vergelijking met Graziano Pelle is snel gemaakt. Beiden kregen geel ook voor het uittrekken van hun shirt. 'Wat dat betreft kan ik hem een hand geven,' aldus Guidetti in het Algemeen Dagblad.

'Het overkwam mij tegen RKC en daardoor miste ik de uitwedstrijd tegen PSV. Ronald Koeman draaide het in aanloop naar dat duel helemaal om. Hij liet de spelers geloven dat het op een andere manier ook zou lukken. Dat is zijn grote kracht. Hij maakt van een nadeel een voordeel. Dat zal hij ook nu weer doen.'

'Feyenoord wil na de tweede plek nu de landstitel. En daarom gaat het ook gewoon in Heerenveen gebeuren. Let maar op.'




Tags

guidetti koeman graziano heerenveen landstitel onmisbare pelle rkc uittrekken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.713 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo eredivisie geertruida hadj hancko hartman heracles hwang kasperk kraaij kuip middenveldert milambo moder moussa read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki