Transparent
Inloggen
Sluiten

AD: Feyenoord dichtbij aantrekken Opel als nieuwe hoofdsponsor

13 februari 2013 06:54

Volgens het Algemeen Dagblad is commercieel directeur Mark Koevermans dichtbij het rondkomen met Opel als de nieuwe hoofdsponsor van Feyenoord. Opel was van 1984 tot 1989 ook al hoofdsponsor van de club. Feyenoord zou Opel voor langere tijd aan zich willen verbinden. Om hoeveel geld het gaat is onduidelijk. Feyenoord noemde eerder een bedrag van 6 miljoen als waarde van het shirt.




Tags

opel hoofdsponsor koevermans

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 139.752 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane agboluaje ahmedhodzic alpe bos bosz bronckhorst diarra ferri forest hoegee juste kraaijeveld marmol nottingham persie rayo read rigaux shaqueel steijn stengs targhalline theunisse valente vallecano vanhoutte wehave wessels zechiel