Transparent
Inloggen
Sluiten

Cisse en Goossens inzetbaar voor bekertopper, Verhoek niet

29 januari 2013 13:45 - RTV Rijnmond

Gisteren konden we al melden dat Ruben Schaken er woensdagavond niet bij als Feyenoord in Eindhoven de bekerwedstrijd tegen PSV speelt. De 30-jarige aanvaller heeft nog te veel last van zijn liezen.

In tegenstelling tot Schaken zijn Sekou Cissé en John Goossens wel inzetbaar tegen PSV. Het duo maakte na een lange blessureperiode afgelopen maandag hun rentree in Jong Feyenoord/Excelsior. Het beloftenelftal ging in Waalwijk met 4-1 onderuit. Goossens scoorde overigens wel in dat duel.

Voor Wesley Verhoek komt PSV-uit nog te vroeg. De Hagenaar deed ook mee met Jong Feyenoord/Excelsior, maar trainde dinsdag niet met de groep mee.

Meer op RTV Rijnmond




Tags

goossens cisse verhoek bekertopper excelsior jong schaken beloftenelftal blessureperiode hagenaar liezen ruben

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 64.199 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

brentford bueno bundesliga cashen diarra drama groningen hamer hancko hartman headliner jong kloese kraaij kuip middenveldert milambo oranje portugal reiziger ruijl santigoal smal sobat tillman valente vega verdonk voetbalprimeur wehave