Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman wel tevreden over aanvalslinie

16 november 2012 23:23

Daar waar Ronald Koeman niet erg tevreden was over zijn verdediging is hij de te spreken over het functioneren van de aanvalslinie van Feyenoord. "We weten de kwaliteiten van Pellè steeds beter te gebruiken", zei hij. "Vorige week was hij bij alle doelpunten betrokken. Ook andere spelers profiteren van hem. Lex Immers komt bijvoorbeeld vaak in scoringspositie en we geven steeds vaker de vroege voorzet vanaf de zijkant."

Er zijn meer Feyenoorders die kunnen rekenen op complimenten van Koeman. "Het is duidelijk dat het team groeiende is. Ook spelers individueel raken steeds beter in vorm, zoals bijvoorbeeld Jordy Clasie en Stefan de Vrij. Bovendien hebben we een fitte groep, die uitstraalt: kom maar op."




Tags

koeman aanvalslinie clasie lex pelle scoringspositie stefan uitstraalt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 117.755 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat ahmedhoda borges bos deijl dichterbij dordrecht hadj hwang lotomba moder moussa nieuwkoop persie read rebound santigoal sauer socrates steijn sterling targhalline timber twente ueda valente volendam weghorst wehave