Transparent
Inloggen
Sluiten

Jong Oranje plaatst zich voor EK onder 21

15 oktober 2012 21:18

Jong Oranje heeft zich op het Kasteel geplaatst voor het Europees Kampioenschap onder 21. Het toernooi wordt in juni 2013 in Israel afgewerkt. Na de 0-2 zege in de heenwedstrijd van de play-offs voor EK-kwalificatie, won de ploeg maandagavond thuis ook met 2-0. Wijnaldum en De Jong waren de doelpuntenmakers.

Kelvin Leerdam stond in de basis en speelde de gehele wedstrijd. Naast Leerdam zijn ook onder andere Clasie, De Vrij en Martins Indi speelgerechtigd voor het komende EK.




Tags

jong oranje leerdam plaatst clasie heenwedstrijd indi israel kelvin kwalificatie martins wijnaldum

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 45.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd bosschaart burgers danall democratie grondwet heerenveen hwang interpretatie ivanusec knvb kraaij kraaijeveld kruys macht middenveldert milambo moder oosten overheid persie priske read rechterlijke rotterdams slot trump wetgeving willykment