Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord krijgt 7.500 euro boete voor spreekkoren bij Feyenoord-Heerenveen

29 september 2012 01:18 - Feyenoord.nl

Naast de boetes van de UEFA heeft Feyenoord ook een boete opgelegd gekregen door de KNVB van 7.500 euro, naar aanleiding van de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op 18 augustus van dit jaar. De boete wordt opgelegd vanwege spreekkoren die tijdens het duel te horen waren, gericht aan de scheidsrechter. Ook hiervoor geldt dat zowel de Feyenoord Supporters Vereniging als de club afstand nemen van dergelijk gedrag. Met klem wordt opgeroepen om in het belang van de club, af te zien van spreekkoren.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

spreekkoren heerenveen klem knvb uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.875 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd bosschaart burgers danall democratie grondwet heerenveen hwang interpretatie knvb kraaij kraaijeveld kruys macht middenveldert milambo moder oosten overheid peiling persie priske rechterlijke rotterdams slot trump wetgeving willykment zerrouki