Transparent
Inloggen
Sluiten

Fer: Van Geel moet zich niet met FC Twente bezig houden

13 september 2012 07:22

Tegenover het Algemeen Dagblad liet Leroy Fer weten zich gestoord te hebben aan de uitlatingen van Martin van Geel in VI dat de middenvelder een drijvende factor zou zijn achter de komst van Feyenoorders naar FC Twente. "Dit verhaal is onzin. Ik vind dat Martin van Geel zich bezig moet houden met Feyenoord en zijn spelers en niet met FC Twente. Zoals ik mij nu ook bezig houd met FC Twente." Hij ontkent Leerdam aangeraden te hebben naar FC Twente te komen.




Tags

twente fer aangeraden drijvende factor leerdam onzin

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 67.052 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atalanta betis borges bos diarra drukzetten dtk gomez goncalo hancko headliner keuring kloese kraaij lcv marseille meijer middenveldert minteh moussa paixao persie porto rvp socrates timber toure weghalen wehave willykment