Transparent
Inloggen
Sluiten

Bevestiging: Elvis Manu aan Excelsior verhuurd

31 augustus 2012 12:31 - SBV Excelsior

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar vandaag is het dan eindelijk definitief geworden: Elvis Manu vertrekt op huurbasis naar Excelsior. Manu maakte de gehele voorbereiding mee bij Feyenoord, maar had te weinig uitzicht op speeltijd. In Kralingen hoopt hij zich verder te ontwikkelen.

,,Ik ben opgelucht dat het eindelijk rond is'', stelt de geboren Dordtenaar. ,,Ik zag al snel dat de kans op speeltijd bij Feyenoord klein zou zijn en daarom wilde ik graag naar Excelsior. Twee weken geleden had ik een gesprek met meneer Van Geel en die zei dat het de bedoeling was dat ik hier naartoe zou gaan, maar dat het afwachten was wat er binnen de selectie van Feyenoord zou gebeuren. Vanochtend om kwart voor negen belde hij mij om te zeggen dat het door zou gaan.''

Elvis Manu is komende maandag zeer waarschijnlijk al inzetbaar als Excelsior de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard speelt.

Meer op SBV Excelsior




Tags

excelsior elvis dordtenaar fortuna kralingen meneer opgelucht uitzicht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 102.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahmedhodzic borges bos buys carrizo china heerenveen iran jansen kloese kraaij nederland persie porto read river santigoal sauer slot socrates steijn timber toure trump ueda valente wehave wellenreuther willykment