Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Persie verlengt contract bij Arsenal niet; opleidingsvergoeding voor Feyenoord bij transfer deze zomer

4 juli 2012 22:32

Robin van Persie heeft vanavond zelf officieel bekendgemaakt zijn volgend seizoen bij Arsenal aflopende contract niet te zullen verlengen. Hij gaf in een statement aan om de prijzen te willen spelen.

Feyenoord zal nu moeten hopen dat Arsenal besluit hem nog deze zomer te verkopen om nog een vergoeding te krijgen. In dat geval krijgt Feyenoord ruim 3% van de transfersom als opleidingsvergoeding. Dat geldt overigens alleen bij transfer BUITEN de landsgrenzen, dus niet bij een transfer binnen Engeland.




Tags

arsenal opleidingsvergoeding persie engeland statement

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 83.207 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bevolking borges burgers debat donald dordrecht etv gaza geweld hamas has hilgers israel israeliers legends mees middenveldert oorlog palestijnen palestijnse poetin porto sobat timber troepenmacht trump twente wapens wehave