Transparent
Inloggen
Sluiten

KNVB doet niets met aanklacht Van den Herik tegen Machlas

7 maart 2002 20:23

Verslaggever: RvN

De KNVB heeft in een statement laten weten niets te doen met de aanklacht van Jorien van den Herik tegen Nikos Machlas. De Feyenoord voorzitter wilde dat machlas alsnog bestaft werd voor zijn 'Schwalbe' waarmee hij een penalty verdiende in de wedstrijd tegen Feyenoord. Met de FIFA-reglementen in de hand liet de aanklager betaald voetbal donderdag weten niet bevoegd te zijn beslissingen van de scheidsrechter te herroepen.

Meer op




Tags

machlas aanklacht herik knvb aanklager bestaft bevoegd fifa herroepen jorien nikos reglementen schwalbe statement

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 134.448 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ado album albums belgie billy black blues burdon clapton concert cover duh gill koeman kuip lille middenveldert milambo osc preston rock rusland slot sobat stones tielemans tour youtu zechiel