Transparent
Inloggen
Sluiten

1600 kaarten beschikbaar in Philips Stadion voor Feyenoord fans

Verslaggever: RvN

Voor de heenwedstrijd in de kwartfinale van de UEFA Cup tussen PSV en Feyenoord zijn voor de Feyenoord fans 1.600 zo meldt de Supportersvereniging vandaag op haar website. Vandaag was er overleg tussen vertegenwoordigers van Feyenoord en PSV omtrent de organisatie en veiligheid rondom de beide kwartfinale wedstrijden. Feyenoord fans hoopten op meer kaarten, maar volgens de regelementen hoeft PSV niet meer dan de 1600 plaatsen beschikbaar te stellen, in de huidige situatie de grootte van het uitvak. Over een vervoersregeling is nog niets bekend.

Meer op Supportersvereniging Feyenoord




Tags

heenwedstrijd regelementen supportersvereniging uefa uitvak vervoersregeling

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 43.758 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern bodegom bommel bosschaart hake hancko hwang jong kloese kraaij liverpool middenveldert milan mineur mismatch nederland nieuwkoop parena pascal people priske pusic rvc santigoal schreuder slot troost wehave willykment