Transparent
Inloggen
Sluiten

Cisse blij met hervatten groepstraining

8 maart 2012 19:28 - Feyenoord.nl

Sekou Cisse heeft donderdagochtend de groepstraining voor een deel kunnen hervatten. Cisse nam onder meer deel aan een positiespel, maar liet de afsluitende partijvorm met vier kleine doeltjes nog aan zich voorbijgaan.

De aanvaller hield een goed gevoel over aan zijn rentree. "Het ging lekker", zei hij tegenover Feyenoord.nl. "Het ziet er goed uit wat betreft mijn enkel. Het is altijd fijn om met de andere jongens op het veld te staan. Zeker als je terugkomt van een blessure.’

Meer op Feyenoord.nl




Tags

cisse groepstraining doeltjes terugkomt voorbijgaan

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 62.742 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen costa danall diarra doukoure dtk gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese knvb koni kraaij logan lotomba marktwaarde marquis middenveldert moussa nadje pascal sobat struijk wehave willykment yarek zeze