Transparent
Inloggen
Sluiten

Miljoenenwinst Wijnaldum en Fer in cijfers komend jaar

20 september 2011 08:11

De miljoenenwinst die Feyenoord heeft geboekt met de verkoop van de middenvelders Leroy Fer en Georginio Wijnaldum wordt pas in het lopende boekjaar opgenomen, zo meldt De Telegraaf. Beide spelers zijn na 30 juni 2011 naar hun nieuwe clubs verhuisd. De transfers van Luc Castaignos en Nathan Ake staan wel in de boeken van afgelopen seizoen.

Voor Feyenoord is het gunstig om de transferwinsten in het komende boekjaar te stoppen. Het betekent namelijk dat voor 2011-2012 een winstverwachting kan worden genoteerd en dat is essentieel voor het verlaten van categorie 1 van het licentiesysteem van de KNVB.




Tags

fer miljoenenwinst wijnaldum boekjaar ake castaignos essentieel knvb licentiesysteem nathan telegraaf transferwinsten verhuisd winstverwachting

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 49.899 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane act amerika bronckhorst business carrillo china closure companies eagles eredivisie gonzalez guilherme hwang kloese kuip limited llp middenveldert milambo persie priske rapport ruijl rusland slot steijn trump wehave zerrouki