Transparent
Inloggen
Sluiten

Mirror: 'Newcastle komt praten met Feyenoord en familie Emerton'

26 januari 2002 12:02 - The Mirror

Verslaggever: RvN

Volgens de Britse Tabloid The Mirror heeft Newcastle United van de Britse clubs de eerste stap gezet om Emerton aan het einde van het seizoen naar de Premier League te halen. Volgens de tabloid heeft de clubs inmiddels gesprekken gepland met Feyenoord en met Emerton en familie om te praten over een mogelijke overgang van Emerton naar Newcastle United.

Volgens de meer betrouwbare krant The Times heeft Newcastle voorzitter Freddy Shepherd afgelopen week tijdens een verblijf in Australie uitgebreid gesproken met de vader van Brett Emerton.

Meer op The Mirror




Tags

emerton newcastle tabloid australie brett freddy shepherd times

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.600 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankunnen acardipane arne beelen caat compenseert hancko hassel intensiteit inter ivanusec kapitale koeman kraaij liverpool middenveldert moder osman persie priske ramiz read sliti slot smal trump twente ueda willykment zerrouki