Transparent
Inloggen
Sluiten

Rangers maakt het zichzelf moeilijk in aanloop naar Feyenoord

17 januari 2002 19:31

Verslaggever: RvN

Glasgow Rangers heeft de aanloop naar de UEFA Cup tweestrijd tussen Glasgow Rangers en Feyenoord ongewild nog eens verzwaard. Het al bijzonder volle programma van de Rangers de komende weken is aangevuld met de reply van de bekerwedstrijd tussen Glasgow Rangers en dedeklasser Berwick. Deze week kwamen de Rangers niet verder dan een 0-0 gelijkspel tegen de derdeklasser waardoor een replay noodzakelijk was in de bekerstrijd. Aangezien er nauwelijks data meer beschikbaar zijn in de komende periode, is de wedstrijd voor aanstaande maandag op het programma gezet. De Rangers moeten daardoor maar liefst 7 wedstrijden in slechts 17 dagen afwerken.

Meer op




Tags

rangers glasgow aangevuld bekerstrijd berwick dedeklasser derdeklasser ongewild reply tweestrijd uefa verzwaard

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 133.653 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahli atleet ayase bergen bronckhorst duitsland eredivisie ferri forward hadj has japan japanese jong jongensdroom lee marokko meenen milan moussa nederland nike oranje persie rigaux sano ueda valente westerlo