Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Haaren: ik zal werkelijk alles geven om te slagen bij Feyenoord

15 juni 2011 20:07

Ricky van Haaren zal zich in de voorbereiding moeten bewijzen om bij de selectie te mogen blijven. De afvallers moeten naar Excelsior. Het contract van Van Haaren loopt volgende zomer af. Technisch directeur Martin van Geel wil de verbintenis van de twintigjarige speler voorlopig niet verlengen.

"Dit wordt het belangrijkste jaar in mijn loopbaan. Ik heb afgelopen seizoen dertien competitiewedstrijden meegedaan, maar een groot deel was als invaller. Ik vind het moeilijk om aan te geven of ik daar tevreden mee mag zijn", vertelt de geboren Rotterdammer in het Algemeen Dagblad.

Van Haaren stond een tijdje aan de kant met een hamstringblessure, maar was in de slotfase van het seizoen weer fit. "De slotfase van de competitie was ik er als invaller gelukkig weer bij", vervolgt hij. "Ik voel wel dat dit misschien wel het meest belangrijke seizoen in mijn loopbaan tot nu toe gaat worden. Ik zal werkelijk alles geven om bij Feyenoord te slagen."




Tags

haaren excelsior meegedaan ricky rotterdammer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.319 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd beelen bosschaart bueno carrillo eredivisie hadj hancko hartman heerenveen hwang ivanusec kraaij milambo moder moussa oosten osman paixao peiling persie rechterlijke slot smal sobat targhalline ueda wellenreuther willykment