Transparent
Inloggen
Sluiten

Dost: verhalen over Feyenoord nog slechts speculaties

23 mei 2011 15:46

In de Leeuwarder Courant laat Bas Dost weten dat er voorlopig nog geen concrete interesse is van feyenoord en/of andere clubs. "Ik ken de verhalen over de belangstelling van andere clubs. Ook van Feyenoord, maar voorlopig zijn het alleen maar speculaties. Ik heb tegen mijn zaakwaarnemers gezegd dat ik er tot het einde van het seizoen niet mee lastig gevallen wil worden. Natuurlijk sta ik open voor andere verhalen, maar wat ik uiteindelijk beslis, dat weet ik echt nog niet. En…. er hangt ook nog eens een behoorlijk prijskaartje aan mij."




Tags

dost speculaties beslis courant leeuwarder prijskaartje

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 83.202 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bevolking borges burgers donald dordrecht etv gaza geweld hamas has israel israeliers legends middenveldert moder nederland oorlog palestijnen palestijnse persie poetin porto sobat targhalline timber troepenmacht trump wapens wehave