Transparent
Inloggen
Sluiten

Exact 9 jaar geleden: Feyenoord wint UEFA Cup

8 mei 2011 10:11

Het is vandaag, 8 mei, exact 9 jaar geleden dat Feyenoord de UEFA Cup binnen wist te slepen. Het is de laatste grote prijs die een Nederlandse ploeg wist te winnen. Enkele dagen na de moord op Pim Fortuyn speelde Feyenoord de finale van de UEFA Cup in de eigen Kuip tegen Borussia Dortmund. Feyenoord zou de finale uiteindelijk met 3-2 winnend afsluiten, waarna Paul Bosvelt als aanvoerder de troffe in ontvangst mocht nemen.

Andere Tijden Sport heeft de gehele documentaire over de gebeurtenissen rond de UEFA Cup zege van Feyenoord in combinatie met de moord op Fortuyn online geplaatst.






Tags

uefa fortuyn moord bosvelt documentaire dortmund kuip ontvangst troffe

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.280 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd beelen bosschaart bueno carranza carrillo eredivisie hadj hancko hartman heerenveen hwang ivanusec kraaij milambo milan moder moussa osman paixao persie quilindschy read smal sobat targhalline ueda wellenreuther willykment