Transparent
Inloggen
Sluiten

Swerts krijgt schikkingsvoorstel van vier duels

4 april 2011 14:02

Gill Swerts heeft een schikkingsvoorstel ontvangen van de aanklager van 4 wedstrijden voor ernstig gemeen spel naar aanleiding van zijn rode kaarten afgelopen zondag in het duel tegen AZ. Swerts heeft tot 15.30 uur de tijd om op het schikkingsvoorstel te reageren. Als hij met de straf akkoord gaat, zou hij alleen nog in de laatste wedstrijd van het seizoen tegen NEC in actie kunnen komen.




Tags

schikkingsvoorstel swerts aanklager gill

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 150.279 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane alt anis bankgarantie barcelona bommel bronckhorst cambuur censuur eenhoorn eredivisie figuren hadj interne ittihad kloese koeman moussa nederland nelson ongehoord rigaux rvc saudische sjaakf targhalline telegraaf valente vitesse zechiel