Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord hoopt opnieuw op Vrienden van Feyenoord voor halen spits

2 april 2011 08:48

Volgens De Telegraaf heeft Feyenoord opnieuw de hoop gevestigd op de Vrienden van Feyenoord voor het halen van een nieuwe spits. De club zelf heeft geen financiële mogelijkheden om een transfersom op tafel te leggen voor de opvolger van Luc Castaignos.

De leiding van Feyenoord is gecharmeerd van de 20-jarige Kolbeinn Sigthorsson van AZ, maar heeft zelf alleen ruimte in de salarissfeer. "Onze investeerders moeten het zien zitten om een spits te halen. De club heeft alleen een potje voor salaris", zegt Been, die toegeeft een lijstje te hebben samengesteld met Martin van Geel en directeur Eric Gudde.




Tags

castaignos gudde kolbeinn potje salarissfeer sigthorsson telegraaf toegeeft

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 92.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aftrap ahmedhodzic borges bos celtic diarra gijs hadj halsema knvb kraaijeveld leo middenveldert moussa nieuwkoop persie realist rvp santigoal sauer smal steijn targhalline tengstedt timber ueda valente watanabe wellenreuther