Transparent
Inloggen
Sluiten

Been over het 'aftesten' van Soren Larsen

1 februari 2011 19:44

Maandagmorgen was er het bericht dat Feyenoord in de personen van Lodewijks en Hoekstra Soren Larsen zou hebben afgetest. Uiteindelijk kwam hij toch. Het tweetal had hem bekeken in een duel van het tweede elftal van Toulouse en kwam niet met een overtuigd verhaal terug. Mario Been daarover in het Algemeen Dagblad: "Het niveau van de wedstrijd was erbarmelijk. Het veld was dramatisch. Een eerlijk oordeel viel er niet te vellen over deze aanvaller." Been besloot daarop beelden van de aanvaller te bekijken en belde uitvoerig met de Deense bondscoach Morten Olsen en Jon Dahl Tomasson. Dat tweetal overtuigde hem dat het een goede optie was om de aanvaller te huren.




Tags

larsen soren aftesten afgetest dahl erbarmelijk hoekstra jon lodewijks morten olsen tomasson toulouse

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 65.039 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

benfica bijlow brentford cambuur carranza diarra dordrecht drama groningen hadj hancko kraaij kuip marktwaarde marquis meijer middenveldert milambo moussa persie santigoal slory smal steijn stengs tillman ueda ugalde valente willykment