Transparent
Inloggen
Sluiten

Stadion Feijenoord gaat optie tot renovatie bestaande Kuip onderzoeken

28 januari 2011 18:50 - RTV Rijnmond

Stadion Feijenoord gaat opnieuw de optie onderzoeken of het huidige stadion gerenoveerd kan worden in plaats van de bouw van een nieuw stadion. Stadion Feijenoord heeft de optie tot renovatie van de huidige Kuip nooit goed onderzocht, volgens sportwethouder Antoinette Laan van de gemeente Rotterdam.

De wethouder benadrukt dat de eerdere stadionplannen niet definitief zijn afgeschoten, maar heeft er wel stevige kanttekeningen bij: "Het originele plan is naar buiten gekomen in een tijd dat alles financieel anders was. We hebben nu een andere realiteit en moeten meer op de euro’s letten. Wij zijn het nu verplicht aan de Rotterdammers om ook alternatieven af te wegen."

Meer: RTV Rijnmond

Meer op RTV Rijnmond




Tags

kuip renovatie afgeschoten antoinette gemeente kanttekeningen laan originele rijnmond sportwethouder stadionplannen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 52.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae beelen bueno carranza fortuna gimenez groningen hadj hancko hartman hwang jong marktwaarde middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie read seunggyun sinisterra smal stengs timber trauner ueda wehave zerrouki