Transparent
Inloggen
Sluiten

Been: hopen dat blessure Castaignos meevalt

14 januari 2011 14:38

Luc Castaignos moest tegen het eind van de training in Oman geblesseerd van het veld. De spits kreeg in de partij een forse tik op zijn enkel en kon niet verder spelen. "Ik hoop dat het meevalt met hem’, zei Mario Been na afloop van de training op de officiële website.




Tags

castaignos meevalt oman

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 116.746 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat capology danall eredivisie grim juste klankbord kloese koeman kraaij kwartiertje lijf middenveldert mos nederland neen nieuwkoop onprofessionaliteit opgebrand persie rvp sterling tegenvalt twente voetvallen volhoudt wedstrijdbeleving wehave willykment