Transparent
Inloggen
Sluiten

Buitenlandse clubs willen expertise jeugdopleiding Feyenoord kopen

12 januari 2011 20:02

Een aantal buitenlandse clubs heeft zich bij Feyenoord gemeld met de vraag of ze het concept van de jeugdopleiding mogen kopen, zo liet Eric Gudde tegenover Radio Rijnmond weten. De club is daarom aan het onderzoeken op welke wijze zij de eigen opleiding 'in de markt gaan zetten '. 'Er zit een filosofie achter onze succesvolle opleiding. We denken er daarom aan om ook enkele trainers in zo'n mogelijke deal te betrekken. Dat kunnen trainers zijn uit onze eigen organisatie die behoefte hebben aan een buitenlands avontuur. Ook sluit ik niet uit dat we trainers van buitenaf aantrekken om na een interne opleiding in het buitenland te stallen', aldus Gudde. Om welke clubs het gaat wilde hij niet kwijt.




Tags

gudde buitenaf buitenlands interne rijnmond stallen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.019 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen beom bosschaart bueno carranza carrillo danall eredivisie hadj hancko hartman hwang ivanusec milambo milan moder moussa paixao persie quilindschy read slot smal stengs targhalline trauner wehave wellenreuther willykment