Transparent
Inloggen
Sluiten

Beenhakker: gelatenheid bij Feyenoord over situatie stoort me

18 december 2010 00:45

Leo Beenhakker liet in een interview in het Algemeen Dagblad weten dat de gelaten bij Feyenoord hem stoort. "Je mocht afgelopen zomer vaststellen dat het een lastig seizoen zou worden, maar de gelatenheid hoe sommigen daar mee omgaan, is niet goed. Intern moet je er ongelooflijk agressief mee bezig zijn om te proberen stapjes te maken. Om niet mee te gaan met dat berustende verhaal van 'wij zijn nou eenmaal jong' en 'wij hebben geen geld'."

Meer: Algemeen Dagblad




Tags

beenhakker gelatenheid berustende jong leo stapjes vaststellen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.074 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen beom bosschaart bueno carranza carrillo eredivisie hadj hancko hartman hwang ivanusec kraaij milambo milan moder moussa nieuwkoop osman paixao persie quilindschy read smal stengs targhalline wehave wellenreuther willykment