Transparent
Inloggen
Sluiten

SPORTCLUB STEMT IN MET EENWORDING

29 november 2010 22:24

De leden van de amateurclub Sportclub Feyenoord hebben ingestemd met de eenwording van de amateurclub, profclub en de Stadion NV. Daarmee lijkt eenwording een feit. Er dienen alleen nog formaliteiten afgerond te worden. Eenwording was van groot belang voor de toekomst van de club. Onder andere investeerders en de gemeente eisten de eenwording alvorens steun te geven.




Tags

eenwording sportclub eisten formaliteiten gemeente ingestemd

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 75.010 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afkomst borges casper dubbelq duitsland engnekken geweld groningen gronings hancko headliner karremans kern knvb larin middenveldert nederland persie pvv ramp resink sauer stije vance vitesse vlag vlaggen vvd yesilgoz