Transparent
Inloggen
Sluiten

'Leonardo wil verhuurd worden aan Braziliaanse club'

24 november 2001 11:30

Verslaggever: RvN

Het tijdperk van de 18-jarige Leonardo lijkt bij Feyenoord voorlopig voorbij. De aanvaller zou volgens het Rotterdams Dagblad aan zijn zaakwaarnemer gevraagd hebben om een terugkeer naar Brazilie te bespreken met Feyenoord. Hij wil graag uitgeleend worden aan een Braziliaanse club om weer aan spelen te komen en vervolgens te bekijken of er nog een toekomst voor hem is bij Feyenoord. Gezien de houding van de technische staf ten opzichte van Leonardo lijkt het voor de hand te liggen dat hij inderdaad de mogelijkheid krijgt om uitgeleend te worden.

Achtergrondartikel over Leonardo: Rotterdams Dagblad

Meer op




Tags

leonardo rotterdams uitgeleend achtergrondartikel tijdperk

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 69.671 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ahm andreev aursnes bieder bijlow braga fenerbahce hancko hwang itakura kraaij nelson niakate paixao persie plug read sauer schneider schreudje senesi smal socrates steijn tengstedt timber trauner watanabe wehave wellenreuther