Transparent
Inloggen
Sluiten

'Mokotjo, El Ahmadi en Van Haaren op middenveld, De Cler en Schaken fit'

20 november 2010 18:13

Feyenoordtraining.nl meldt vanaf de training dat het er alle schijn van heeft dat Mokotjo, El Ahmadi en Van Haaren het middenveld zullen vullen met Georginio Wijnaldum daar net voor. Tim de Cler en Ruben Schaken fit zijn voor de confrontatie met de Groningers, al lijkt Schaken op de bank te starten. Luigi Bruins liet zich helemaal niet zien op het trainingsveld .

Foto's van de training vind je op www.feyenoordtraining.nl




Tags

schaken ahmadi cler haaren mokotjo feyenoordtraining bruins confrontatie foto groningers luigi ruben tim wijnaldum

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 57.322 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen bijlow bueno carranza eredivisie geertruida hadj hancko hartman hassel hwang igor ivanusec kuip middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read rkc smal stengs trauner ueda wellenreuther zerrouki