Transparent
Inloggen
Sluiten

Ook personele problemen voor Freiburg

20 november 2001 20:00 - SC Freiburg

Verslaggever: RvN

Net als Feyenoord kent ook tegenstander Freiburg personele problemen voor het duel in de derde ronde van de UEFA Cup. Sebastian kegl ontbreekt wegens een schorsing, Benjamin Kruse is niet speelgerechtigd voor de UEFA Cup. Verder is het meespelen van Soumaila Coulibaly, Oumar Kond?, Boubacar Diarra en Ibrahim
Tanko twijfelachtig. Met name in de verdediging heeft de club dus problemen. De Duitse coach Finke wil daarom met maar liefst 20 man naar Rotterdam afreizen.

Meer op SC Freiburg




Tags

freiburg uefa benjamin boubacar coulibaly diarra finke kegl kond kruse oumar sebastian soumaila tanko twijfelachtig

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 156.006 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane antwerp barcelona betis bronckhorst cac canadian cap como duitsland dung espn game gian huong mlb moder nen nguoi nhl nieuwkoop poldervaart rusland tax thong tin uefa uoc vanhoutte wild