Transparent
Inloggen
Sluiten

Been: dit is een enorm zwarte bladzijde in de historie van Feyenoord

24 oktober 2010 17:28

Mario Been wilde na de wedstrijd niet al te veel woorden vuil maken aan de wedstrijd. "Hier zit een coach die zich enorm schaamt. Ik heb mijn functioneren intern ter discussie gesteld. Daar is nog niet op gereageerd, de spelersgroep was enorm teleurgesteld. We zijn Fer voor lange tijd kwijt, kregen een rode kaart, het was na rust schandalig hoe wij hebben verdedigd. We zijn met 10-0 afgedroogd. Dit is een enorme zwarte bladzijde in de historie van Feyenoord en dat doet mij enorm pijn. Niet alleen als coach, ook als supporter."




Tags

bladzijde historie fer schaamt verdedigd vuil

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 87.061 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern borges demissionair fitheid gaal hadj heitinga ijskast jong kraaij larin mittelstadt moussa nederland omschakeling oranje persie read rvp santigoal sauer sobat stuttgart ueda valente vfb vvd wehave wellenreuther