Transparent
Inloggen
Sluiten

Oranje U19 wint ruim in kwalificatiewedstrijd; doelpunt Sprockel

10 november 2001 23:23

Verslaggever: RvN

Oranje U19 won haar eerste wedstrijd in de kwalificatiepoule voor het EK met maar liefst 8-1 van Albanie. In dezelfde poule won Frankrijk met 5-0 van San Marino. Klaas Jan Huntelaar van PSV en Van Beukering en Hofs (beiden Vitesse) scoorden allen twee van de treffers. De andere doelpunten kwamen op naam van Castelen en Feyenoord speler Sprockel.

Meer op




Tags

oranje sprockel albanie beukering castelen frankrijk hofs huntelaar kwalificatiepoule marino san vitesse

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 97.022 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanspelen aanvalsspel acardipane ahmedhodzic bijlow bril consequent dtk grim heerenveen heitinga kloese kraaij nickname oeh oplichter organisatorisch persie post roze rvp santigoal sarcasme slot socrates spelersmateriaal timber uitoefent verdedigd wehave