Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosvelt: 'heel slecht'

22 maart 2000 23:04

Verslaggever: RvN

Paul Bosvelt was na afloop volledig kapot van het mislopen van de kwalificatie. Hij liet weten dat het vanavond een hele slechte prestatie was geweest van Feyenoord. Het team had volgens Bosvelt een matige prestatie geleverd. Volgens hem was het veredelde tweede team van Marseille rijp voor de sloop, maar maakte feyenoord er geen gebruik van.

Het tempo van de balbehandeling was te laag en de concetratie van sommige spelers slecht aldus Bosvelt. Het feit dat Feyenoord in de eerste fase niet doordrukte en profiteerde van de mogelijkheden zou Feyenoord gaan achtervolgen omdat naarmate de wedstrijd vorderde het steeds drukker ging worden in het strafschopgebied van Marseille waardoor Feyenoord er niet meer doorheen kwam.

De kater was voor Bosvelt heel groot. 'We kunnen het mislopen van de kwalificatie alleen onszelf verwijten' aldus de trieste Bosvelt.

Meer op




Tags

bosvelt kwalificatie marseille balbehandeling concetratie doordrukte drukker kater naarmate sloop veredelde vorderde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 42.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane berger borges eenhoorn egeli gimenez goncalo guilherme ham hartman havre kloese kraaij landt ligue marktwaarde middenveldert moussa nordsjaelland oussama porto priske sindre sparta targhalline walle wehave west willykment zechiel