Transparent
Inloggen
Sluiten

Stadionverbod van 10 jaar voor Feyenoord fan

23 augustus 2010 23:24

De Feyenoordfan die tijdens het duel tussen Heracles Almelo en Feyenoord het veld betrad krijgt een stadionverbod voor 10 jaar. Naast het verbod moet de fan ook een boete van 1.000 euro betalen. Het stadionverbod is in eerste instantie lokaal, maar wordt waarschijnlijk snel omgezet in een landelijke straf. Heracles heeft het bericht doorgegeven aan de KNVB, die de fan waarschijnlijk een extra boete van 450 euro zal opleggen, zo meldt TC Tubantia.




Tags

stadionverbod heracles almelo doorgegeven feyenoordfan knvb lokaal opleggen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 53.155 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae beelen bot carranza chatgpt fortuna hadj hancko hartman hwang leo middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read santigoal seunggyun sinisterra smal timber topics trauner ueda wehave zerrouki