Transparent
Inloggen
Sluiten

Burgemeester heet Feyenoord fans van harte welkom, 6000 kaarten verkocht

21 augustus 2010 14:06

AA Gent-Feyenoord leeft nog niet echt in Gent. Op dit moment zijn er 6.000 toegangskaarten verkocht voor AA Gent - Feyenoord. Er kunnen bijna 13.000 fans terecht. Van die 6.000 zijn er 1.000 fans van Feyenoord.

In een videoboodschap op Youtube heet de burgemeester van Gent, Daniël Termont, de Feyenoord fans van harte welkom. Hij rekent op een sportieve wedstrijd en zegt een mooi spektakel te verwachten aanstaande donderdag.




Tags

gent termont toegangskaarten videoboodschap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 74.550 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bos canada carranza carrillo cyle dubbelq duitsland fabrizio groningen gronings hwang jeng kraaij kuip larin mallorca middenveldert nederduits persie platduits referendum reggae resink romano stije timber topspits ueda willykment