Transparent
Inloggen
Sluiten

Supportersvereniging komt met speciaal investeringsfonds voor fans

27 maart 2010 09:09 - Telegraaf.nl

Verslaggever: K

Daar waar de huidige spelersfondsen voor investeerders met een behoorlijk kapitaal zijn, daar komt de Supportersvereniging binnenkort met een investeringsfonds waarin fans al certificaten van 25 of 50 euro kunnen komen. Het is de bedoeling dat de investeringen in de jeugdopleiding of in nieuwe spelers worden gedaan. De Feyenoord Supporters Vereniging is hiertoe in zee gegaan met het bedrijf 123 Business. Oud-spelers Paul Bosvelt en Dick Schneider, adviseur van het bedrijf, komen de plannen op korte termijn in Rotterdam toelichten. Het geld kan níét worden gebruikt om schulden af te lossen.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

investeringsfonds supportersvereniging bosvelt business certificaten kapitaal schneider schulden spelersfondsen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 57.252 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen bijlow bueno carranza eredivisie geertruida hadj hancko hartman hassel hwang igor ivanusec kasperk kraaij kuip milambo moder moussa osman paixao persie priske read rvp stengs trauner ueda wellenreuther zerrouki