Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord praat met jeugdspeler ADO

22 maart 2010 19:05

Verslaggever: K

In het Algemeen Dagblad laat de vader van Jordy Toorenburg, spits van de B1 van ADO Den Haag, weten in gesprek te zijn met Feyenoord over een overgang. In een reactie ebvestigde Stanley Brard de interesse voor de jonge aanvaller van ADO en Oranje onder 16. Ook Ajax, PSV, Manchester City en Newcastle United zouden interesse hebben getoond. Feyenoord zal indien hij voor de Rotterdammers kiest een opleidingsvergoeding van ruim 50.000 euro moeten betalen.




Tags

ado jeugdspeler brard ebvestigde newcastle opleidingsvergoeding oranje toorenburg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 107.430 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahmedhodzic arne arnesen bloom borges bos coalitie consultants deijl edozie elshout hadj hwang kloese koers kraaijeveld larin lotomba mcneill moussa nieuwkoop persie priske shaqueel slot targhalline valente voetbalclubs willykment