Transparent
Inloggen
Sluiten

Ono houdt Feyenoord in race met Ajax

14 oktober 2001 14:38

Verslaggever: RvN

De Japanner Ono zorgde er met zijn treffer in de 54ste minuut voor dat Feyenoord in de race blijft voor de koppositie met Ajax. Feyenoord heeft nu 6 punten achterstand op de Amsterdammers maar heeft een wedstrijd minder gespeeld. In de Kuip had Feyenoord zondagmiddag problemen om Fc Groningen op een grotere afstand te zetten. De Japanner Ono, die de voorkeur had gekregen in de basis boven de tegenvallende Kalou, was de matchwinnaar met het enige doelpunt van de wedstrijd.

De Deense topscorer van Feyenoord Jon Dahl Tomasson moest al na 17 minuten geblesseerd uitvallen, Leonardo was zijn vervanger.

Meer op




Tags

ono dahl groningen jon kalou kuip leonardo matchwinnaar tomasson topscorer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 71.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arnesen benfica borges dtk excelsior fenerbahce hadj hassel jordan kalouless kloese kraaij lotomba mourinho moussa paixao persie rvp santigoal sauer slot sobat socrates steijn timber twente valente wehave willykment