Transparent
Inloggen
Sluiten

Been: we speelden een geweldige wedstrijd

27 januari 2010 23:27

Mario Been was uiteraard na afloop zeer blij met de 0-3 zege in Eindhoven. “Bij PSV op bezoek, moet je een goede dag hebben. We hadden gekozen om met ‘de punt naar achteren’ te spelen met El Ahmadi en hij speelde een geweldige wedstrijd. Bij rust twee goals voorstaan, waarbij de tweede wonderschoon was, dat was heerlijk rusten. In de tweede helft weet je dat PSV zou gaan stormen, maar daar kwam weinig van af. Er waren wat hachelijke momenten, maar wij hadden nog de beste kans via Fer waar Isaksson in de weg zat. Als je van PSV kunt winnen, wat in mijn optiek de sterkste ploeg van Nederland is, dan maakt je dat sterker voor de volgende wedstrijden. En zondag wacht er weer een mooie."




Tags

ahmadi fer hachelijke isaksson nederland optiek voorstaan wonderschoon

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 55.109 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen enschede eredivisie hancko hwang keuring kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder onzichtbaar paixao pec persie sem sobat steijn targhalline timber topscoorder topscorer trauner twente ueda valente watanabe wehave zerrouki